Про “АМІКО Діджитал”

Зображення для місії АМІКО Діджитал

Місія

AMICO Digital існує для створення, впровадження та підтримки зручних та простих у використанні продуктів, спрощення та надання інженерної підтримки у діяльності Клієнтів.

Зображення для візії АМІКО Діджитал

Візія

AMICO Digital - глобальний гравець на ринку вимірювань та автоматизації. Ми станемо більш конкурентними за рахунок розширення спектру продуктів та використання сучасних digital-рішень.

Зображення для цінностей АМІКО Діджитал

Цінності

Наш головний принцип – надавати послуги та продукти найвищого рівня якості. Фокус на потребах Клієнтів. Ми переконані, що кожен може вчитися та вдосконалюватися – так досягається сталий розвиток.

Загальна інформація

Товариство з обмеженою відповідальністю «АМІКО Діджитал» засноване у 2020 р. у м. Миколаїв, Україна.

ТОВ «АМІКО Діджитал» є частиною групи компаній «АМІКО», що має більш ніж 30-річну історію діяльності у сфері проектування, виготовлення та підтримки вимірювальних систем для резервуарних парків, автоматизованих систем управління технологічними процесами, розробки програмного забезпечення для реалізації завдань Клієнтів.

Ми вирішуємо проблеми, що ставлять наші Замовники шляхом розробки інженерних рішень та інструментів.

Що ми робимо

Компанію засновано з метою розробки та впровадження нових продуктів, що відповідають вимогам «цифрової» епохи.

Оскільки компанія фокусується на розробці рішень для обліку рідин на різноманітних виробництвах чи управління технологічними процесами – спроектовано відповідні інструменти для ефективного вирішення типових завдань Клієнтів та споріднених задач.

Зокрема, першим продуктом компанії є рівнеміри для рідин та скраплених газів серії MIRA+™, що можуть бути використані для заміни вимірювальних каналів системи «САДКО», що відпрацювали встановлений ресурс експлуатації. Продукція має суттєві переваги щодо попереднього покоління та аналогів, є більш надійною, точною, гнучкою та зручною для використання (проектування відбувається із урахуванням великого обсягу статистики практичної експлуатації та досвіду підтримки подібного обладнання).

Іншим прикладом продукту компанії є бар’єри іскрозахисту серії БИЗоН, які є широко розповсюдженим обладнанням та використовується у нафтогазовій, добувній і інших галузях промисловості де є необхідність у забезпеченні вибухозахисту. Поява такого продукту зумовлена вимогами безпеки та необхідністю надійного захисту при підключенні різноманітних вимірювальних перетворювачів та пристроїв до систем контролю та управління.

Для того, щоб система обліку рідких продуктів або система управління працювали ефективно та точно - потрібні відповідні дані, алгоритми та програмне забезпечення, що формує та представляє результати у зручній для користувачів формі. Тому ми розроблюємо відповідні алгоритми та програмне забезпечення та його елементи, інформаційно-довідкові системи тощо. Опишіть завдання – спробуємо разом його вирішити.

Наші підходи

Ми прагнемо покращувати, оптимізувати та полегшувати виконання завдань Клієнтів. Як наслідок цього - економія часу та грошей Клієнтів, забезпечення необхідного рівня безпеки та надійності.

Ми пропонуємо Клієнтам та Партнерам оптимальний набір якісних інструментів для вимірювання, автоматизації, що в кінцевому випадку підвищує ефективність клієнтських процесів та бізнесу при оптимальному рівні сервісу.

На прикладі використання рівнемірів MIRA+™ - ми розроблюємо рішення, що дозволяє нашим Клієнтам отримувати достовірну інформацію про параметри контрольованих продуктів, що зберігається у резервуарах та отримувати дані в зручному вигляді у будь-якій точці світу у реальному масштабі часу 24x7, сповіщувати операторів про важливі події тощо.

0 +

Каналів вимірювання рівня

0 +

Клієнтів

0

Країни поставки

Наші переваги

Власна розробка та виробництво

Власна розробка та виробництво

Більшість інженерних рішень є унікальними та розроблені нашими фахівцями виходячи із практичного досвіду. Рішення спрямовані на досягнення конкретного результату.

Підтримка та сервісне обслуговування

Підтримка та сервісне обслуговування

Самостійно виконуємо підтримку користувачів та сервісне обслуговування продукції та рішень на всіх етапах життєвого шляху.

Наш підхід

Наш підхід

Ми використовуємо отриманий досвід користувачів для покращення продуктів. Тому основним принципом діяльності є Відкритість та Партнерство заради сталого розвитку.

Якість продукції

Якість продукції

Гарантуємо якість продукції. Багаторазово перевіряємо її та залучаємо для підтвердження акредитовані лабораторії, випробувальні центри (див. сертифікати та документацію).

Партнерство

Партнерство

Зацікавлені у довгостроковому Партнерстві. Виконуємо роботи на належному рівні та поставляємо якісну продукцію. Ми користуємось принципом – «Зростаючи разом – ми досягнемо більшого».

Пропозиції

Пропозиції

Ми завжди раді розглянути будь-які пропозиції щодо кооперації, готові відповісти на Ваші запитання.